Moderní monitoring

Kamerové zabezpečení objektů

Donedávna jsme byli zvyklí, že kamerový dohled byl k vidění pouze u státních institucí, bank a v nově budovaných obchodních centrech. Čím dál častěji se dnes setkáváme s kamerami u firemních objektů, bytových domů a rodinných domků. Dříve hojně používané analogové kamery (propojené koaxiálním kabelem) jsou nahrazovány digitálními kamerami, komunikujícími po počítačové síti (IP). Díky digitální technologii je dosaženo vyšší kvality obrazu a jsou získány další funkce.

KOMERČNÍ VYUŽITÍ

Instalujeme kamerové systémy do firemních objektů, kvůli bezpečnosti a lepšímu monitoringu.

BYTOVÉ JEDNOTKY

Dodáváme rovněž elektroinstalaci CCTV do bytových jednotek dle přání a dispozic zákazníků.


ONLINE PŘEHLED

Využití a výhody kamerového systému od naší společnosti

Obraz z jednotlivých kamer je možné nahrávat na speciální nahrávací zařízení, na kterém je po určitou dobu záznam uchován. Obsah nahraný na záznamovém zařízení je možné si pomocí speciálního softwaru kdykoli později přehrát (po dobu jeho uchování na médiu). Přístup je většinou možný přes internet.

Možnosti využití CCTV
  • zabezpečení objektu – kamery monitorují hlídaný prostor uvnitř nebo vně objektu
  • jako poplachový systém – některé systémy umí vyhodnotit, že se v objektu nebo jeho okolí něco hýbe a aktivovat bezpečnostní systém
  • ovládání vjezdu – některé systémy dokážou „přečíst“ SPZ automobilu a pro povolené SPZ ovládat vjezdovou bránu

Dodávky kamerového systému jsou prováděny většinou s instalací univerzální kabeláže. Přednostně instalujeme systémy výrobce HikVision. Z větších instalací můžeme zmínit např. skladové prostory OQEMA Slatiňany, DPS Rychnov nad Kněžnou a různé bytové domy v Pardubicích.